Ferdi 3S Sağlık Sigortası Robotik Cerrahi Teminatı Hakkında Bilgilendirme

Değerli İş Sigortalımız,

Ferdi 3S Sağlık Sigortası ürünümüzde yer alan robotik cerrahi teminat kapsamımız hakkında önemli ve işinize yarayacağını düşündüğümüz bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Bildiğiniz üzere Ferdi 3S Sağlık Sigortası ürünümüzde yer alan robotik cerrahi teminatımız anlaşmalı kurumlarda %80, anlaşmasız kurumlarda ise %60 ödemeli olarak poliçe yer almaktadır.

Söz konusu sigortalı katılım payı uygulaması robotik cerrahi ile yapılan operasyonlardaki yatışa ait tüm masraflarda (oda-yemek, ameliyathane, malzeme vs.) uygulanmaktadır.

Robotik cerrahi teminatı için bazı hastaneler ile özel anlaşmalar yapılmıştır,  bu kurumlarda robotik olarak yapılan operasyonlara ait tüm yatış masrafları %100 olarak ödenecektir.

Robotik cerrahi için anlaşma yapılan kurumlar;

Medipol Grubu:

MEDİPOL MEGA HASTANESİ (Bağcılar/İstanbul)

Memorial Grubu:

İSTANBUL MEMORİAL HASTANESİ (Şişli/İstanbul)

MEMORİAL BAHÇELİEVLER HASTANESİ (Bahçelievler/İstanbul)

MEMORİAL ANKARA HASTANESİ (Çankaya/ Ankara)

LİV Grubu:

LİV HOSPITAL ULUS (Beşiktaş/İstanbul)

Anadolu Sağlık Grubu:

ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HASTANESİ (Gebze/Kocaeli)

Bu hastanelerin dahil olmadığı network ağlarına sahip poliçeleriniz ile ilgili masraflar anlaşmasız kurum katılım payı ile geçerli olacaktır. Bu kurumlarda kadrolu olmayan dışardan gelen hekim ücreti, poliçe teminat kapsamındaki anlaşmasız operatör doktor ücreti limit ve katılım payı ile sınırlı olacaktır.

Posted in Genel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir